Genieten van een heerlijke paasbrunch of diner bij Brasserie Springer in Schoonhoven
Heb jij al plannen voor Pasen? Bij Brasserie Springer kun je op 1ste Paasdag terecht voor een gezellige familie paasbrunch waar de ouders in alle rust genieten van een uitgebreide lunch en de kinderen plezier maken in de kidsclub BOVEN. Op 2de Paasdag serveren wij overdag een Paas High tea met allerlei heerlijke gerechten. Liever genieten van een uitgebreid diner in de avond? Dat kan natuurlijk ook. Op 1ste Paasdag serveren wij een heerlijk paasmenu. Ons team staat voor u klaar om u in de watten te leggen met onze gerechten. Zien wij u met Pasen?
1 ste Paasdag familie Paasbrunch
*VOL*
De Familie Paasbrunch is vol, u kunt mailen naar info@brasseriespringer.nl voor een plekje op de reservelijst.
Familie Paasbrunch op 1ste Paasdag Zondag 9 april 2023
Culinair genieten met het hele gezin!
Op 1ste Paasdag, zondag 9 april, organiseert Brasserie Springer van 11.00 tot 14.00 een Paasbrunch. De volwassenen gaan heerlijk uitgebreid brunchen in onze Brasserie en de kinderen zullen onder begeleiding paaseieren gaan zoeken in het Springerpark en BOVEN spelletjes gaan spelen.
Familie paasbrunch
Op buffet geserveerd
- Verse zalm gerookt in onze Bradley Smoker • met de passende garnituur.
- Salade Niçoise • verse gemarineerde sardine filets • kruiden tomaatjes
- Huis gerookte runder staartstuk • gerookte notenmayonaise
- Paassalade • gekookte eieren • diverse soorten speciale ham.
- Lentesalade • tomaat • mozzarella • lente ui • basilicum • olijven.
- Boerenbrood • roomboter • truffelboter • kruidenboter
Daarna aan tafel geserveerd op een bord;
Lammetje met lente kriebels
Lamsvlees van het Texelse lam • bijpassende garnituren • Springer frieten.
Op buffet geserveerd
- Paas gebak
- Vanille hangop • gestoofde ananas • slagroom
- Chocolade bavarois • vanille schuimpjes
- Soesjes met Amaretto room.
- Kaasplank met verschillende kaasjes
- Diverse soorten ijs
3-gangen lunchmenu € 37.5 exclusief drank


2de Paasdag
Paas High Tea *VOL*
Tweede Paasdag Maandag 10 April 2023
De Paas High Tea is vol, u kunt mailen naar info@brasseriespringer.nl voor een plekje op de reservelijst.
Genieten van een heerlijke Paas High Tea. Wij serveren een tafel vol zoete en hartige zaligheden. U kunt reserveren tussen 12.00-14.00.
Te bestellen vanaf 2 personen.
Paas HighTea €23.50 p.p.
Diverse luxe belegde broodjes
- Vers gerookte zalm uit onze Bradley Smoker
- Paassalade met gekookte eieren
- Carpaccio met truffelmayonaise en rucola salade
Warm gerecht
- Vegetarische quiche
Diverse zoete zaligheden
- Scone met jam
- Huisgemaakte bonbons
- Cheesecake
- Brownie
- Soesjes met slagroom
Tijdens de High Paas Tea serveren wij diverse soorten thee.
Kinder High Tea €9,50 p.p.
De kinderen krijgen een glas aanmaaklimonade en hun eigen etagere met:
- Tosti
- Grootmoeders cake met slagroom en M&M
- Brownie
Reserveringsvoorwaarden
Helaas kunt u voor de High Tea geen gluten en/of lactose dieetwensen doorgeven. In de High Tea zijn teveel gluten en lactose producten verwerkt. Wij kunnen alleen rekening houden met vegetarische dieetwensen. De vegetarische dieetwensen dient u van tevoren door te geven. Op de dag zelf moeten we helaas extra kosten rekenen omdat we de High Tea al klaar zetten.
Reserveren kan alleen via de mail: info@brasseriespringer.nl
1ste Paasdag
Genieten van een heerlijk Paasdiner
Op 1ste Paasdag zijn wij geopend voor het diner. Wij serveren een heerlijk 3-gangen Paasmenu voor €39 p.p. en daarnaast serveren wij ook een heerlijk 4-gangen verrassing Paasmenu voor € 48,00. Beide menu’s zullen bestaan uit vrolijke lente gerechten. Ook kunt u van onze a la carte kaart bestellen.

Paasmenu
Voorgerechten parade
Diverse voorgerechten geserveerd op een etagère.
Partners in crime
Duo van gerookte dorade en zacht gegaarde zalm • schuim van knoflook • marmelade van tomaat en citroengras • dragonmayonaise.
EN
Bietje voor de dorst
Krokante wontonschelp met tartaar van zomerbiet, frisse appel en mierikswortel • gel van vlierbloesem en appel.
EN
Ham met klasse
D.O.P. Jamón de Teruel uit Spanje • in boter gebakken suikerbrood • ingelegde nectarines.
****
Wolf met een zwemdiploma
Zeewolf filet • Italiaanse risotto • luchtige saus van rozemarijn en tijm.
Lam met parels
Lamsrump • Oosterse maftoul (couscous) met zongedroogde tomaat • aardappel-doperwten crème met bonenkruid • jus met Ras el Hanout.
Rollende groenten (vegetarisch)
Rolmops van aubergine met puntpaprika • Oosterse maftoul (couscous) met zongedroogde tomaat • luchtige saus van rozemarijn en tijm.
****
Exotisch genieten
Mango bavarois • ananas geweld in Amaretto • mango sorbetijs • gel van exotisch fruit.
3-gangen menu €39,- p.p.